Przejdź do treści
Wyszukaj w sklepie:

Zwroty

Klient ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość (zwrócić zakupiony w sklepie towar) do 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki, na zasadach opisanych w ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2020.287 t.j. z dnia 2020.02.21). Szczegółowe informacje dotyczące Zwrotów znajdują się w pkt VII. ODSTĄPIENIE OD UMOWY Regulaminu Sklepu.

Ze względów higieny i bezpieczeństwa prawo do odstąpienia od umowy i prawo do zwrotu nie mają zastosowania do produktów zaliczających się do bielizny osobistej, w tym przypadku skarpet kolarskich.

PROCEDURA ZWROTU

  1. Prosimy o pobranie wzoru formularza zwrotu, wydrukowanie go i wypełnienie. Należy pamiętać o dołączeniu dowodu zakupu w postaci paragonu lub faktury VAT.
  2. Następnie prosimy o należyte zapakowanie zwracanego produktu i dołączenie formularza zwrotu do koperty, foliopaku lub kartonu.
  3. Kolejnym krokiem jest wysyłka zwrotu za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej na adres: Kerabike- myjnie rowerowe, ul. Żabia 26, 24-220 Niedrzwica Duża.
  4. Informujemy, że nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.
  5. Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej i pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu, nie później niż w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki zwrócimy Klientowi należność za zwrócone produkty. Jeśli zwrot został przyjęty, Klient otrzyma zwrot środków przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte podczas pierwotnej transakcji. Jeśli płatność została dokonana przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na wskazane w formularzu konto bankowe.
  6. Informujemy, że koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.
  7. W przypadku wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub innego operatora pocztowego, zachowaj dowód nadania przesyłki – będzie to podstawą Twojej reklamacji w przypadku zaginięcia paczki.
 

Skontaktuj się z nami​

Dbamy o twoją prywatność! Strona www.kerabike.pl wykorzystuje pliki cookie, aby korzystać z serwisu prosimy zaakceptować naszą Politykę prywatności